המידע שלפניכם מציע פרטים עבור דירות למכירה ודירות להשכרה בשכונת טלביה בירושלים. המידע הרלוונטי מוצע לכם על ידי אתר שיר"ן – אתר הנכסים הבלעדיים המאגד בתוכו את מיטב מתווכי הנדל"ן.

 

על נדל"ן בטלביה – יופי ואיכות חיים

 

לכל מי שרוצה לגור בשכונה מקסימה, בעלת אוכלוסייה איכותית ושירותים מצוינים, שכונת טלביה בירושלים היא מענה מצוין.הביקוש לדירה בטלביה הולך וגובר בכל עת. ביקוש לדירות למכירה ודירות להשכרה בטלביה הנו במגמת עליה ואכן, אוכלוסיה רבה וטובה המחפשת אחר איכות חיים בירושלים, בוחרת בה למגורים.

 

שכונת טלביה (שם עברי: קוממיות) הוקמה בשנות העשרים של המאה העשרים, נמצאת במרכז ירושלים וגובלת עם שכונת רחביה. היא נבנתה עבור ערבים בעלי אמצעים שהתגוררו בשכונה עד למלחמת העצמאות אז עזבו את השכונה בעקבות המלחמה. טלביה נחשבת שכונה יוקרתית מאד ואמידה עם מחירי הנדל"ן מהגבוהים בישראל

.

לאורך השנים התגוררו בשכונה אנשי אקדמיה, אנשי ממשל ובעלי מקצועות חופשיים. כיום האוכלוסייה התחלפה בחלקה ובשכונת טלביה ניתן למצוא כמות גדולה של משפחות יהודיות מחו"ל. בעיקר תושבי חוץ מצרפת ומארצות הברית כאשר הם ברובם יהודים דתיים או מסורתיים.

הרחובות היקרים ביותר בשכונת טלביה הם רחוב מרכוס, רחוב מולכו ורחוב רד"ק

אתרים מפורסמים בשכונת טלביה: משכן הנשיא, בית ראש הממשלה, תיאטרון ירושלים, בית הספר לאומנויות, המוזיאון לאמנות האיסלם ועוד.

 

מחפש דירה בשכונת טלביה? תכיר את שיר"ן, האתר החדשני לטיפול בנכסים בלעדיים!

 

שיר"ן הוא אתר מוביל בכל הקשור לאפשרויות הנדל"ן העומדות כיום בפני הציבור. אתר שיר"ן, פועל על פי שיטה ייחודית ולפיה, מאגד האתר את מיטב מתווכי הנדל"ן הפועלים באזור. מתווכים רבים משתפים איתנו פעולה ומאפשרים לנו, להעניק לך את השירות הטוב ביותר, בדרך הפשוטה והיעילה ביותר להשכרה ומכירת נכסים. בנוסף, אנחנו בשיר"ן מציעים לכם מעטפת שלמה של שירותים ייחודיים, כמו ארגון "ימים פתוחים" אשר יציגו את הנכס שלך וכן, הפקת פרוספקטים איכותיים להצגתו.

 

דירה  למכירה | 4  חדרים

ירושלים  טלביה
משרד  אנגלו-סכסון ירושלים
4,200,000₪
שיר"ן: דירה למכירה בטלביה בירושלים

דירה  למכירה | 4  חדרים

ירושלים  טלביה
משרד  לילי לויט תיווך
4,300,000₪
שיר"ן: דירה למכירה בטלביה בירושלים

דירה  למכירה | 3.5  חדרים

ירושלים  טלביה
משרד  רי/מקס חזון
2,550,000₪
שיר"ן: דירה למכירה בטלביה בירושלים

דירה  למכירה | 3  חדרים

ירושלים  טלביה
משרד  תפנית נכסים בע''מ
1,800,000₪
שיר"ן: דירה למכירה בטלביה בירושלים

דירה  למכירה | 2  חדרים

ירושלים  טלביה
משרד  Linett Real Estate
2,050,000₪