מאמר שלפניכם מתאר את אפשרויות הנדל"ן הקיימות בשכונת רמות בירושלים כמו דירות למכירה, דירות להשכרה ברמות ועוד - אתר שיר"ן מציע לכם שיתוף פעולה איכותי עם מבחר מתווכים מובילים.

 

 

דירה ברמות– שכונה מפותחת ונדל"ן אטרקטיבי וזול.

שכונת רמות בירושלים הוא אכן מתחם מגורים מיוחד במינו עם בניה ואופי ירושלמי טיפוסי. הדרישה לדירות ברמות, ביניהן דירות להשכרה ברמות, דירות למכירה ועוד היא גבוהה ביותר – אנשים רבים המחפשים דירות בירושלים מבקשים לגור בשכונה זו וליהנות ממגוון האפשרויות שהיא מציעה עם תקציב לא מרקיע שחקים.

מאמר שלפניכם מתאר את אפשרויות הנדל"ן הקיימות בשכונת רמות בירושלים כמו דירות למכירה, דירות להשכרה ברמות ועוד - אתר שיר"ן מציע לכם שיתוף פעולה איכותי עם מבחר מתווכים מובילים. שכונת רמות נהנית ממיקום מצויין על ציר תנועה בין אזור המרכז למרכז העיר ירושלים. השכונה נהנית כיום מתנופת פיתוח בבנייה ובתשתיות תחבורה עם הקמת מרכז תחבורה ציבורית בסמוך לרמות וכן תחילת בנית הקו הכחות של הרכבת הקלה אשר יחבר אותה עם רשת הרכבות החדשה של ירושלים 

 

 

 

 

לאחר מלחמת ששת הימים הוחלט על הקמת שכונות חדשות שיקיפו את ירושלים (שכונות הטבעת) ורמות הייתה אחת מהן, במהלך שנות ה-80 וה-90 התפתחה השכונה וגודל האוכלוסייה גדל באופן משמעותי עם הגעת עולים חדשים 

 

 

רמות אלון, הידועה בקיצור כ"רמות", היא השכונה הגדולה בירושלים. השכונה, הקרויה על שם יגאל אלון, נוסדה בצפון-מערב העיר בשנת 1974, כאחת מתוך חמש שכונות הטבעת שהוקמו על מנת לעבות את היישוב היהודי בשטחים שצורפו לה לאחר מלחמת ששת הימים.

 

בשכונת רמות בירושלים ישנם למעלה מ-35 אלף תושבים והיא נחשבת לאחת משלושת השכונות הגדולות בירושלים, כמוכן היא ממוקמת על הר גילה בדרום ירושלים ונחשבת לשכונה הגבוהה ביותר בעיר (857  מ' מעל פני הים(וגובלת עם השכונות מלחה , קטמון ושכונת בית צפאפא.

 

 

שקופית1

Apartment  For Sale | 4.5  Rooms

Jerusalem  Ramot
Reg Agency:  Shiraz Real Estate
2,790,000₪
שיר"ן: וילה למכירה ברמות בירושלים

Duplex  For Sale | 7  Rooms

Jerusalem  Ramot
Reg Agency:  Shiraz Real Estate
9,000,000₪
שיר"ן: דירת קוטג' למכירה ברמות בירושלים

Apartment  For Sale | 6  Rooms

Jerusalem  Ramot
Reg Agency:  Shiraz Real Estate
4,900,000₪
שיר"ן: דירת דופלקס למכירה ברמות בירושלים

Duplex  For Sale | 6  Rooms

Jerusalem  Ramot
Reg Agency:  Shiraz Real Estate
3,300,000₪