המאמר שלפניכם מתאר את אפשרויות הנדל"ן הקיימות בשכונת קריית שמואל בירושלים כמו דירות למכירה, דירות להשכרה ועוד - – אתר שיר"ן מציע לכם שיתוף פעולה איכותי עם מבחר מתווכים מובילים.

 

 

 

שכירות בקרית שמואל – השכונה ההיסטורית והמתחדשת

 

שכונת קריית שמואל  בירושלים הוא אכן מתחם מגורים מיוחד במינו עם אופי ירושלמי טיפוסי ומיקום מרכזי . דרישת לדירות חדשות בקרית שמואל, ביניהן דירות להשכרה בקרית שמואל, דירות למכירה ועוד היא גבוהה ביותר – אנשים רבים המחפשים דירות בירושלים מבקשים לגור בשכונה מרכזית זו וליהנות ממגוון האפשרויות שהיא מציעה.

 

קריית שמואל היא שכונה מבוססת במרכז ירושלים, הגובלת בשכונות רחביה קטמון וטלביה. השכונה קרויה על שמו של הרב שמואל סלנט, שהיה רבה של הקהילה האשכנזית בירושלים.עם השנים, והגידול של ירושלים והתפשטות השכונות הסמוכות, השתנה אופי השכונה והיא כמעט והתמזגה בשכונת רחביה הידועה יותר.

במרכז השכונה ברחוב חרל"פ פועל כיום בית הכנסת "אוהל רבקה" ובסמוך לשכונה ממוקם משכן הנשיא וכן מוזיאון לאמנות האסלאם.

 

תושבים רבים המחפשים דירות להשכרה בירושלים, מעוניינים במציאת דירה להשכרה בקרית שמואל, ואף דירה למכירה בשכונה המרכזית. היצע אפשרויות דיור בקרית שמואל הוא רחב מגוון, וכולל אפשרויות רבות המתאימות לכל אחד ולכל דרישה ותקציב.

 

 

מחפשים דירות להשכרה בשכונת קרית שמואל בירושלים או דירות למכירה? הכירו את שיר"ן - מאגר הנכסים הבלעדיים!

 

אנחנו בשיר"ן (שירות ישראלי לרישום נכסים), מציעים לכם שירות יעיל וחדשני – מאגר נכסים למכירה ולהשכרה, המאפשר שיתוף פעולה בין נבחרת מתווכים מובילה. מהיום, אין לכם צורך יותר בחיפוש אחר מתווכים ברחבי העיר– אנחנו בשיר"ן מציעים לכם מאגר בלעדי, מרוכז וממחושב, הכולל את מיטב מתווכי הנדל"ן, מהם אתם צריכים רק לבחור את המתווך המתאים לכם ביותר. באמצעות האתר, תוכלו לקבל מגוון שירותים נוספים וייחודיים – קיום ימי "בתים פתוחים", אליהם יוזמנו בתיאום איתכם כל המתווכים, הפקת פרוספקט ייחודי לנכס ועוד מגוון שירותים חדשניים, שיסייעו לכם בתהליך הטיפול בנכס שלכם ביעילות, בקלות ובמקצועיות. 

 

שיר"ן: דירה למכירה בקרית שמואל בירושלים

Apartment  For Sale | 4  Rooms

Jerusalem  Kiryat Shmuel
Reg Agency:  Nadlan Argaman
3,350,000₪
שיר"ן: דירה למכירה בקרית שמואל בירושלים

Apartment  For Sale | 3  Rooms

Jerusalem  Kiryat Shmuel
Reg Agency:  Alex Losky Realty
3,500,000₪