אודות שירן

שיר"ן - שירות ישראלי לרישום נכסים, הינו שירות ארצי ממוחשב של נדל"ן בירושלים, המאפשר שיתוף פעולה בין קבוצה נבחרת של מתווכי נדל"ן בירושלים, אפילו הם מתחרים, למען שירות טוב ויעיל יותר ללקוחותיהם. השירות של אתר שיר"ן מאפשר לבחור מתווך מקצועי אחד לטיפול במכירת הנכס היקר לכם, ובו בזמן ליהנות ממבחר גדול ומלא של קונים, המחפשים לרכוש נכס בירושלים מסוג זה באמצעות כל המתווכים החברים בשיר"ן.


במדינות בעולם המערבי מבוסס שddוק הנדל"ן כולו על שירות דומה. מקורו בארה"ב והוא מוכר שם בשם Multiple Listing Service או בקיצור MLS. חשוב לדעת, כי בשיר"ן זוכים להיכלל רק משרדי תיווך מקצועיים ונבחרים בירושלים, כולם חברי לשכת המתווכים למקרקעין (ירושלים) - ארגון מתווכי הנדל"ן בישראל. במסגרת זו הם מחוייבים בכללי עבודה גבוהים ביותר - מכאן שמבחר המתווכים העומד לרשותכם באתר עבר מיון קפדני, צבר ניסיון עשיר הוכשר לשירותכם.


כדי להתחיל בתהליך המכירה של נכס, עליכם לבחור רק באחד המתווכים המנויים בשיר"ן באזורכם. המתווך יעריך בצורה מקצועית את הנכס, יתן תמונת מצב של שוק הנדל"ן באזור ויבנה עבורכם תוכנית לשיווק הנכס. התוכנית תכלול את כלי הפרסום, תנאי המכירה, תקופת הטיפול, אופן הצגת הנכס וכן הלאה. כל הפרטים הללו ירוכזו וירשמו ב"הסכם זכות טיפול במכירת נכס וירשמו בשיר"ן" שייחתם ביניכם לבין המתווך. לאחר שעותק אחד ימסר לכם, יעביר המתווך את ההסכם לשיר"ן. מרגע הרישום באתר שיר"ן, מוזנים פרטי הנכס במחשב המרכזי ומופצים מיידית באמצעות תקשורת מחשבים ופקסימיליות לכל עשרות משרדי התיווך החברים בשיר"ן באזור ירושלים. משרדים אלה מפעילים ביחד מאות אנשי מכירות הפועלים מעתה למכירת הנכס שלכם. כל זה מתרחש בתוך 48 שעות מרגע חתימתכם על ההסכם. המתווך בו בחרתם, משמש מעתה כנציגכם הבלעדי לצורך הטיפול במכירה כלפי יתר המתווכים והקונים בכל שלבי המכירה. עליו מוטלת האחריות לפרסום, לטיפול בפניות ומיונן, ולכך שאליכם יגיעו באמת רק קונים מתאימים - רציניים ובעלי יכולת.


שיווק נכס למכירה או השכרה בשיר"ן אינו מסתכם רק בהפצת פרטי הנכס ובהמתנה לקונה המזדמן. שיר"ן מנהיג כל העת שיפורים וחידושים בתחום שיווק הנדל"ן בירושלים המיועדים לעיל ולזרז עוד יותר את תהליך מכירת הנכס שלכם.
לדוגמא: בית פתוח: כל מתווכי שיר"ן באזור יוזמנו, בתיאום עמכם, לביקור מרוכז בנכס המוצע למכירה . ביקור זה נקרא "בית פתוח" -" Open House". הביקור מאפשר לכל הסוכנים, אשר להם קונים מתאימים לראות בעצמם את הנכס באופן הנוח להם. ביקור מוקדם זה מבטיח שלנכס שלכם יבואו רק לקוחות המתאימים לו, וכל זאת בטירחה מינימלית עבורכם.

פרוספקט לנכס: שירות ייחודי שמספק אתר שיר"ן הוא הפקת פרוספקט יוקרתי המתאר בתמונות ובמילים את הנכס למכירה . מדובר בנכסים, העשויים לעניין קונים ברחבי הארץ או בחו"ל. הפרוספקטים מבליטים את הנכס לעומת נכסים אחרים והצלחתם בסיוע במכירה – מוכחת.

פרסום באתר אינטרנט: כל הנכסים הרשומים במסגרת שיר"ן מתפרסמים באופן קבוע באתר האינטרנט של השירות. הפרסום יכול לכלול תמונות של הנכס והוא מגיע לקוראים רבים ברחבי העולם. האתר מושך עניין רב בשל היותו עשיר במידע


בחיפוש אחר נכס מתאים למכירה או להשכרה בירושלים, כדאי לפנות אל מתווך מקצועי החבר בשיר"ן ומכיר את מגוון האפשרויות הקיימות בשוק הנדל"ן. אין עוד צורך "לנדוד" בין משרדי תיווך שונים, שכן מתווכי שיר"ן מחוברים כולם למאגר נכסים מרכזי, בלעדי וממוחשב, המכיל את פרטי כל הנכסים הרשומים באתר שיר"ן, ובכך מוסר מלבכם הספק, שמא למי מהמתווכים האחרים היה אולי נכס המתאים יותר לצורכיכם.


חשוב לציין שאמצעי מכירה נדל"ן  בירושלים יעיל ומודרני זה אינו עולה לכם יותר ! המתווך מעמיד אותו כשירות איכותי לרשותכם ללא כל תוספת תשלום מצידכם !